Sleva! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na ostrov Skiathos z Prahy na začátek léta ↔ 2.680 Kč

Sleva! Ryanair ✈  Řecko - levné letenky na ostrov Skiathos z Prahy na začátek léta  ↔ 2.680 Kč
Rezervace letenky

Nedaleko poloostrova Pelion na severozápadě Egejského moře je kompaktní ostrov obklopený krásným borovým lesem a plážemi jako vystřiženými z pohlednice. Je tu březnová pozvánka na řecký ostrov Skiathos, který vyhledávají hlavně mladší turisté. Velmi atraktivně teď vychází zpáteční letenka na Skiathos z Prahy na léto už za 2.680 Kč!

Kdy vyrazit z Prahy na ostrov Skiathos?

Ryanair uvolnil levné letenky na Skiathos s odletem z Prahy na sezónní období od 2. června do 29. září 2023. Nejlepší cena teď vychází například na přelom června a července. Například letní datum 20. června až 4. července 2023.

Jak poletím na Skiathos?

Letí se bez přestupu v nízkonákladovém režimu. Dopravce je irská letecká společnost Ryanair, jenž startuje z letiště Praha (PRG). Přílet budou na letiště Skiathos (JSI) Skiathos airport - Řecko. Doba letu je dvě a půl hodiny. Zpáteční linka probíhá opačně.

Náš tip

Na ostrov se dá letět také z Vídně, nicméně letenka na Skiathos s odletem z Prahy je nyní o chloupek levnější, nebo na podobné cenové úrovni. Podmínky se každou chvíli mění, máte li ověřené vašem datum letu, okamžitě si místo rezervujte. Další tipy na levné letenky do Řecka zde.

Akční letenky Skiathos

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.