Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta Heraklion z Vídně (tam a zpět) od 938,- Kč

Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta Heraklion z Vídně (tam a zpět) od 938,- Kč
Rezervace letenky

Je libo na Krétu za tisícovku? Tenhle boj o zákazníky se musí líbit každému cestovateli. Před týdnem jsme vám hodili echo o zlevnění letů do letoviska Chania, kam létá Wizz Air, na nějakých od 1.270,- Kč. Tohle si nemohla nechat líbit Ryanair a zlevnila letenky do letoviska Heraklion na cenu od 938,- Kč. Odlétá se z Vídně.

Jeden klik stačí a vidíte termíny. Letenky Kréta - Heraklion z Vídně od Ryanair bookujte na období 28. březen 2022 až 28. říjen 2022. Nejlevnější letenky na Krétu dle kalendáře připadají hned na začátek cestovního období, což je jaro.

Itinerář letu: Odlety jsou z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a přílety na Heraklion (HER) N Kazantzakis airport - Řecko. Levné lety vypravuje letecká společnost Ryanair. Zpátky letíme stejně, jen samozřejmě v opačném pořadí.

Zavazadla: Jeden kus příručního zavazadla je bez doplatku (další není potřeba objednávat).

Dopravce: Ryanair

TIP: Jelikož má řecký ostrov kréta dvě letiště, je dobré se zorientovat a mrknout i na nabídky na letiště Chania. Celkový přehled levných letenek na Krétu zde.

TIP: Aby vám neunikla ani jedna zajímavá letenka, připravili jsme pro vás pravidelně aktualizovaný přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Řecka.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.