Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Kefalonia z Vídně (zpáteční) ještě na tuto sezónu 665,- Kč

Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Kefalonia z Vídně (zpáteční) 665,- Kč
Rezervace letenky

Když se zlevní letenky do Řecka, víme o tom mezi prvními! Vyždímejte z letošní turistické sezóny maximum a leťte za cenových podmínek, o kterých se vám dříve ani nesnilo. Jako příklad uvádíme řecký ostrov Kefalonia. Je tady tip na rezervaci historicky nejlevnější letenky na Kefalonia z Vídně, momentálně již od 665,- Kč.

Doposud byla nejlevnější letenka na šestý největší řecký ostrov Kefalonia z Vídně na dosah od 924,- kč, takže nyní ušetříme ještě cca 250,- Kč. To je solidní lákadlo, co říkáte.

Stihnout to však musíme do Řecka ještě tuto sezónu. Tarif irské letecké společnosti Ryanair s nejlevnější letenkou na Kefalonia je dostupný od pozítří do 30. října 2021. Kdo zaváhá, zůstává doma.

Odlety jsou z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a přílety jsou na letiště Kefalonia (EFL) Argostoli airport - Řecko. Doba letu je 2 hodiny. Pozor! Toto už je cena za zpáteční letenku včetně přepravy příručního zavazadla! Není tedy potřeba už nic doplácet.

Už jsme vám ukázali, že kromě této levné letenky na Kefalonii z Vídně od Ryanair, vám umíme vždy vhodně poradit, jak se dostat na řecké ostrovy jako Rhodos, Kréta, Mykonos, Zakynthos, Santorini, Lefkada, Korfu a mnoho dalších. Připomeňte si vše podstatné na stránce levné letenky Řecko.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.