Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Athény z Vídně (tam i zpět) od 412,- Kč

Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Athény z Vídně (tam i zpět) od 412,- Kč
Rezervace letenky

Hon na levné letenky pokračuje! Tentokrát díky Black Friday výprodeji, který bude probíhat až do neděle! Ohřejte si taky polívčičku a leťte třeba za čtyři stovky do Řecka. Dnešní ranní pobídka vede do hlavního města Athén. Nejlevněji navštívíme letecky Athény při odletu z Vídně. Lety se prodávají od 412,- Kč. Odoláte?

Uhádli jste, kdo dokáže nabídnout letenky do Řecka za takovou sumu? Je to irská aerolinka Ryanair. Konkurence Wizz Air má v nabídce letenky do Athén také, ale létá za dvojnásobek.

Dostupnost: Pod titulkem v modrém buttonu si klikněte na bílý odkaz, dostanete se rovnou do kalendáře termínů, kde můžete snadno ihned provést rezervaci levné letenky. Cestovní období pro let do Athén je na 26. listopad 2021 až 24. říjen 2022. Nejlevnější letenky vychází na prosinec až březen.

Itinerář letu: Odlety na palubě Ryanair startují z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a vedou na letiště Atény (ATH) Eleftherios Venizelos airport - Řecko. Doba lowcost letu je cca 2 hodiny. Zpáteční let + příruční batožina v ceně.

Nedělní půlnocí akce Black Friday končí a od pondělí půjde cena opět nahoru.

Řecko nabízí nespočet destinací stojící za návštěvu. Chcete vědět, které to jsou a kam se dá cestovat letadlem za hubičku? Podívejte se na pravidelně aktualizovanou stránku levné letenky Řecko.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.