Sleva! Ryanair ✈ Řecko - letenky na ostrov Kos z Vídně ↔ od 1.098 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Řecko - letenky na ostrov Kos z Vídně ↔ od 1.098 Kč
Rezervace letenky

Jste cestovatel, který vyčkává až do konce hlavní turistické sezóny, aby si užil nerušený klid, kdy turistická letoviska už nejsou tak natřískaná? Je li letos ve vašem hledáčku Řecko, pak zaměřte svoji pozornost na ostrov Kos. Zpáteční letenky na Kos s odlety z Vídně za měsíc zlevnily asi o 300 Korun, rezervuje se už od 1.098 Kč.

Kdy vyrazit na Kos?

Zde jen rozpis cen letenek na jednotlivé měsíce.

- srpen - letenky na Kos z Vídně od 2.500 Kč

- září - letenky na Kos z Vídně od 2.021 Kč

- říjen - letenky na Kos z Vídně od 1.098 Kč

Kos je malý ostrov, který se ani nezdá, že patří k Řecku, ale spíše k Turecku, ovšem nenechte se mýlit.

Jak se cestuje na Kos?

Odlety do Řecka jsou z Vídně (VIE) společne s irskou leteckou společností Ryanair. Přílety jsou na Kos Airport (KGS) asi za dvě a půl hodiny.

Přeprava zavazadel na Kos

Zdarma máme u letenky jedno palubní zavazadlo. Další se přepravuje za příplatek. (Doporučujeme priority boarding).

Akční letenky na Kos

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.