Sleva! Ryanair ✈ Řecko - letenky na ostrov Kefalonia z Vídně o prázdninách ↔ od 1.090 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Řecko - letenky na ostrov Kefalonia z Vídně o prázdninách ↔ od 1.090 Kč
Rezervace letenky

Hlídáme pro vás levné letenky také o víkendu a vyplatilo se! Máme pro vás nový tip na zlevněné letenky do Řecka od aerolinek Ryanair! Vydejte se za pestrobarevnou rozmanitou krajinou řeckého ostrova Kefalonia za pouhou tisícovku a drobné. Jediný a nejvýhodnější lowcost spoj na ostrov Kefalonia má odlet z Vídně a prodává se od 1.090 Kč!

Dostupnost letenek na ostrov Kefalonia

K dnešnímu dni - sobotě 3. červenci stále není vyprodaná letní kapacita volných míst a taky ani nestojí astronomické částky, jak už to vidíme u jiných letů do Řecka na hlavní sezónu. Letenky na Kefalonia z Vídně od Ryanair lze vybírat na cestu od pozítří 5. července s návraty do 29. října. Nejméně zaplatíme samozřejmě zaplatíme za posezónní lety na konci období.

Jak poletím na Kefalonia?

Letí se z vídeňského letiště Schwechat v Rakousku (VIE) s dopravcem Ryanair. Pro dopravu do města využijte vlak RegioJet. Jízdenka se prodává od 179 Kč. Samotná přímá nízkonákladová linka nás dostane na letiště Kefalonia (EFL) Argostoli airport - Řecko. V cílové destinaci budeme za dvě hodiny.

Přeprava zavazadel na Kefalonia

Klasicky jedno příruční zavazadlo zdarma. Ostatní si můžeme přikoupit.

Tip redakce

Oproti červnu nám cena letenek na Kefalonia klesla o necelé dvě stovky, tak toho využijte.

Akční letenky Kefalonia

 

Přehled dalších letenek na řecké ostrovy?

Létá se na Korfu, Zakynthos, Mykonos, Kos, Krétu, Rhodos a mnoho dalších. TOP 10 nejlevnějších letenek do Řecka najdete zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.