Sleva! Ryanair - Řecké ostrovy do tisícovky - levné letenky na ostrov Kréta z Krakova (zpáteční) od 774,- Kč

Sleva! Ryanair - Řecké ostrovy do tisícovky - levné letenky Kréta z Krakova (zpáteční) od 774,- Kč
Rezervace letenky

Sledujete naše denní letenkové tipy? Pomáháme vám vychytat ty nejvýhodnější tarify do celého světa. Každý spoj je individuální a žádný nepadne každému. Na řecký ostrov Kréta nejčastěji využíváme linky z Vídně od Ryanair i Wizz Air (Heraklion i Chania), k dnešku jsou však nejvýhodnější letenky na Krétu z Krakova od 774,- Kč.

Na Krétu (letovisko Chania) z Krakova létá Ryanair a momentálně startuje na ceně 774,- Kč za obousměrný let a to je asi polovina oproti ostatním lowcost spojům. Taková cena ale platí jen na začátek cestovního období do Řecka, které připadá na konec tohoto měsíce. Další termíny jsou s příplatkem.

Chcete si zobrazit až 9 tarifů na řecký ostrov? Odlétat se dá ještě z Norimberku, Vídně, Brna a Prahy. Pro více podrobností stačí kliknout na odkaz: přehled všech levných letenek na Krétu.

Tip: Další žhavé tipy na Řecko? Soluň z Vídně a Bratislavy a zpět od 518,- Kč, Korfu z Vídně od 704,- Kč, Athény od 851,- Kč, Mykonos od 1.586,- Kč. Vše podstatné najdete na stránce levné letenky do Řecka.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.