Sleva! 🇵🇱 Ryanair - Polsko - levné letenky Krakov z Prahy (zpáteční) od 403,- Kč

Sleva! Ryanair - Polsko - levné letenky Krakov z Prahy (zpáteční) od 403,- Kč
Rezervace letenky

Při dnešních cenách nízkonákladových letenek lze cestovat po světě doslova za drobné. Tempo tomu udává hlavně irská Ryanair, která je schopna létat v řádu stovek a to i z Česka. Neplatí to pro všechny kdy, ale kdo je flexibilní a dokáže se přizpůsobit, ušetří, jako například na lowcost letence do Polska od 403,- Kč.

Aktuální tip vás zavede do Krakova. V dubnových termínech se u letenky Praha - Krakov a zpět dostaneme právě na cca čtyřista korun. Podobně levná letenka do Krakova z Prahy se prodává i na červen, tak toho využijte. Nejlepší místa se brzo vyprodají a cena půjde zase o něco nahoru.

Ryanair bude z Prahy na letišti v Polsku - Krakov (KRK) John Paul II airport - Polsko už za hodinu a pět minut.

Cena od 403,- Kč obsahuje zpáteční let a taky dopravu jednoho zavazadla bez doplatku. Kufr na palubě může mít rozměry 55 x 40 x 20cm a maximální hmotnost 10 kg

Krakov patří mezi nejhezčí a nejstarší města Polska a určitě je mnoho důvodů, proč se vydat právě tady a to během celého roku.

Dopravce: Ryanair

TIP: Přehled levných letenek do Polska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.