Sleva! Ryanair ✈ Německo - Bavorsko - levné letenky do Memmingenu z Krakova ↔ od 853 Kč

Sleva! Ryanair ✈  Německo - Bavorsko - levné letenky do Memmingenu z Krakova  ↔ od 853 Kč
Rezervace letenky

Jste z oblasti okolo Moravskoslezského kraje a rádi byste vycestovali do Bavorska? Zvolit si na takovou cestu jiný dopravní prostředek než letadlo, nebude nejlepší volba jak z hlediska nákladů, tak i z hlediska rychlosti dopravy. Jak se tam dostat není žádná hádanka. Doporučujeme zpáteční letenky do Memmingenu z Krakova od 853 Kč!

Kdy letět do Bavorska už za 853 Kč?

Obousměrné nízkonákladové lety do Memmingenu vypravuje z Krakova irská letecká společnost Ryanair. Levné letenky je možné rezervovat na termíny od 28. března do 28. října 2023. Nejlevněji poletíme do Bavorska na jaro.

Jak se letí do Bavorska?

Odlétá se z letiště Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko s příletem na Memmingen Allgaeu (FMM) Allgaeu Arpt Německo. Doba letu do Německa je 1 hodina a 35 minut.

Náš tip

Ryanair linka s letenkami do Memmingenu byla uvedena do prodeje na podzim loňského roku. Momentálně oproti loňsku ušetříme pětistovku. 856 Kč za zpáteční let, to je cena, která se už nemusí opakovat. Další tipy na levné letenky do Německa najdete zde.

Akční letenky do Memmingenu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.