Sleva! Ryanair - Lotyšsko z Česka - levné letenky Riga z Prahy (tam a zpět) 375,- Kč

Sleva! Ryanair - Lotyšsko z Česka - levné letenky Riga z Prahy (tam a zpět) 375,- Kč
Rezervace letenky

Jestli byl někdy důvod plánovat cestu do Lotyšska, tak je to právě teď! Proč? Třeba jen tak! Už se vám někdy podařilo letět z Prahy do Rigy a dokonce i zpátky za 375,- Kč? Asi těžko! Nyní je tu velká revoluce v podobě senzačně naceněných letů do Pobaltí, které tady za takových podmínek ještě nikdy dříve nebyly.

Loni v létě jsme mohli pořídit obousměrné letenky do Lotyšska s odlety z Česka od 572,- Kč. Teď jsme o 200,- Kč níže. Podobně stojí i letenky Riga s odletem z metropole Vídeň, nač ale letět z Rakouska, když tarif stojí stejně i z našeho hlavního města Prahy.

Kdy vyrazit? Nejlevnější letenky do Rigy z Prahy vychází na tento měsíc (leden - 375,- Kč). Ani letenka na léto okolo tisícovky není vůbec k zahození.

Zjistit, s kým se letí asi není žádným tajemstvím. Je to irská společnost Ryanair.

Odlety jsou z letiště Praha Václava Havla (PRG) - Česko s přímým spojením na letiště Riga (RIX) airport - Lotyšsko. Doba letu je 1h a 50min. Příruční zavazadlo v ceně.

Z oblasti Pobaltí je náš častý cíl kromě Lotyšska také Estonsko. Linka do Tallinnu z Vídně je pro tyto případy na dosah za pár stovek. Více info zjistíte na stránce levné letenky do Estonska.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.