Sleva! Ryanair ✈ Kypr - levné letenky Larnaka z Vídně ↔ od 1.107 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Kypr - levné letenky Larnaka z Vídně ↔ od 1.107 Kč
Rezervace letenky

Aktuální nadvládu nejlevnějších letů do kyperské Larnaky po maďarském dopravci Wizz Air teď přebírá irský Ryanair. Ještě v srpnu tomu ale bylo opačně. Tento souboj o zákazníky může těšit všechny cestovatele, jelikož se tímto tlačí ceny směrem dolů. Momentálně se zrodily zpáteční letenky Larnaka z Vídně už za 1.107 Kč!

Kdy letět do kyperské Larnaky za jedenáct stovek?

Nejlevnější lety na Kypr jsou dostupné při odletech již tento měsíc. Jakmile si rozkliknete kalendář Vídeň - Larnaka a zpět od společnosti Ryanair, znázorní se vám volba data od 23. listopadu 2022 až do 19. října 2023. Nejlepší cena teď vychází na leden.

Na Kypru s Ryanair už za 3 hodiny!

Nemáte rádi lety s přestupem? Pak vám nízkonákladové tarify budou vyhovovat. Linka na Kypr od Ryanair začíná na Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko a končí Larnaca (LCA) Larnaca Intl Kypr. V uvedených jedenácti stovkách je i návrat!

Lowcost = 1 zavazadlo v přepravě zdarma

Nejste ten typ, který si na cestu balí polovinu bydlení? Naopak cestujete rádi jen s tím nejnutnějším? V rámci economy tarifu je u Ryanair přeprava jednoho kabinového zavazadla bez doplatku. Další lze výhodně dokoupit viz služba priority boarding.

Náš tip

Kromě Larnaky je teď dostupná také výhodná letenka do města Paphos, kam se létá z Vídně a Bratislavy. Akční lety na Kypr nyní obsahují dohromady 7 tarifů. Přehled uvidíte níže.

Akční letenky na Kypr

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.