Sleva! Ryanair - Kanáry - levné letenky na ostrov Tenerife z Vídně (tam i zpět) již od 1.383,- Kč

Sleva! Ryanair - Kanáry - levné letenky na ostrov Tenerife z Vídně (tam i zpět) již od 1.383,- Kč
Rezervace letenky

Kdo nejlépe z leteckých společností využil akce Black Friday ke zlevnění letenek? Na tuto jednoduchou otázku zná asi každý odpověď. Je to letecká společnost Ryanair, která létání posouvá na úroveň, kdy si ho dovolí každý. Dnes to jsou třeba letenky na Kanárské ostrovy - Tenerife z Vídně za jedinečných 1.383,- Kč.

Tenerife je ze všech ostrovů spadající pod španělské Kanárské ostrovy u cestovatelů asi nejoblíbenější. Aktuální cenu za let Vídeň - Tenerife a zpět pod 1.400,- Kč už dlouho nepamatujeme, jestli vůbec. Naposledy jsme tyto zpáteční levné letenky na Tenerife z Vídně od Ryanair promovali 4. října, to ale stály od 1.657,- Kč.

Cestovní období: Na Kanárské ostrovy se díky vlídnému podnebí cestuje i na podzim a v zimě. Tenerife ho má asi nejvlídnější. Kalendář s letenkami je na 27. listopad 2021 až 29. září 2022. Na začátek období vychází letenka na Tenerife z Vídně u Ryanair nejlevněji.

Na ostrov Tenerife (TFS) poletíme z Vídně (VIE) v režii Ryanair cca 5 hodin. Toto je cena za let tam a zpět.

Dopravce: Ryanair

Už léta sledujeme každý den levné letenky na všechny ostrovy na Kanárech, kam se dá reálně dostat a samozřejmě hlavně vývoj cen. Chcete si v nich udělat přehled a porovnat mnoho možností od různých aerolinek s odlety na Fuerteventura, La Palma, Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote a další s možnostmi různých odletů i vč. letiště Praha, Bratislava, Berlín, Katovice a další? Klikněte zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.