Sleva! Ryanair ✈ Kanárské ostrovy - Španělsko - levné letenky Fuerteventura z Vídně ↔ od 2.122 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Kanárské ostrovy - Španělsko - levné letenky Fuerteventura z Vídně ↔ od 2.122 Kč
Rezervace letenky

Světoznámé surfistické spoty a kilometrové písečné duny dělají z tohoto kousku Kanárských ostrovů rajskou oázu pro milovníky dobrodružství i relaxace. Nechte se okouzlit dramatičností jeho krajin, kde se pouštní vánky mísí s chladivým mořem. Aktuálně s aerolinkou Ryanair máme na dosah letenky na Fuerteventuru z Vídně od 2.122 Kč.

Letenky na Fuerteventuru již od 2 tisíc Korun!

Dopravce: Ryanair

Období cesty: 26. srpen 2023 až 13. srpen 2024

Nejlevnější letenky: na říjen 2023

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přílet: Fuerteventura (FUE) Fuerteventura Arpt Španělsko

Zavazadla: 1 kabinové zdarma

Jak se po příletu na Fuerteventuru dostat z letiště?

Z letiště Fuerteventura (FUE) do centra města na ostrově Fuerteventura se můžete dostat několika způsoby:

1. **Autobus**: Místní autobusová síť spojuje letiště s různými částmi ostrova. Cesta autobusem do centra trvá přibližně 10-15 minut. Cena se pohybuje kolem 2-3 eur.

2. **Taxi**: Taxi je pohodlná volba, zejména pokud máte hodně zavazadel. Jízda do centra trvá kolem 10-15 minut a cena se pohybuje kolem 10-15 eur.

3. **Pronájem auta**: Pokud si chcete užít maximální flexibilitu během svého pobytu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny pronájmu auta začínají kolem 20 eur za den.

4. **Privátní transfer**: Existují také privátní transferové služby, které vás odvezou přímo k vašemu ubytování. Tyto služby můžete rezervovat předem online, ceny se liší v závislosti na vzdálenosti.

5. **Hotelový transfer**: Mnoho hotelů nabízí svým hostům transfer z letiště. Tuto možnost si ověřte předem při rezervaci ubytování.

Co dělat na ostrově Fuerteventura?

Ostrov Fuerteventura je skutečným rájem pro milovníky slunce, pláží a aktivního odpočinku. Zde je seznam 15 atrakcí, lákadel a zajímavostí, které na ostrově můžete objevit:

1. **Corralejo**: Toto oblíbené letovisko nabízí nádherné pláže, včetně národního parku Corralejo s dunami, které připomínají poušť.

2. **Pláž Sotavento de Jandia**: Dlouhá písečná pláž na jihu ostrova je ideální pro opalování, plavání a vodní sporty.

3. **Betancuria**: Malá vesnice s historií sahající až do doby před příchodem Španělů. Můžete navštívit starou katedrálu a procházet úzkými uličkami.

4. **Duny na pláži Corralejo**: Národní park Corralejo nabízí neuvěřitelné duny, kde můžete strávit čas procházkami či pískovými sporty.

5. **Muzeum Salinas del Carmen**: Toto muzeum představuje historii solných polí na ostrově a je domovem mnoha kulturních akcí.

6. **Akvarium v La Lajita Oasis Park**: Zajímavý park, který kombinuje akvárium, zahradu s exotickou zvěří a různými druhy ptáků.

7. **Pláž Cofete**: Tato odlehlá pláž na jihozápadním pobřeží nabízí úchvatné výhledy na oceán a zdejší divokou přírodu.

8. **El Cotillo**: Malebná rybářská vesnice s krásnými plážemi, skalními útvary a skvělými možnostmi surfování.

9. **Punta Jandia**: Nejjižnější bod ostrova s majákem a panoramatickými výhledy na moře a pláže.

10. **Vulkán Calderon Hondo**: Kráter, který lze vystoupat a odkrývá úchvatný výhled na okolní krajinu.

11. **Betancuria-park**: Park s pestrobarevnou flórou a faunou, který nabízí možnosti pro pěší turistiku.

12. **Surfování**: Fuerteventura je známá jako ráj pro surfaře. Pláže na severním pobřeží jsou ideální pro surfování a windsurfing.

13. **Ostrůvek Lobos**: Nedaleký ostrov Lobos nabízí krásné pláže, přírodní rezervaci a klidné prostředí.

14. **Katedrála Santa Maria de Betancuria**: Historická katedrála postavená v 15. století je krásným příkladem kanárské architektury.

15. **Pasaž Gran Tarajal**: Oblíbené místo pro večerní procházky s restauracemi, obchody a živým nočním životem.

Fuerteventura nabízí nejen krásné pláže, ale také unikátní přírodní krásy a kulturní zajímavosti, které vás určitě nadchnou během vaší návštěvy.

Všechny akční letenky na Fuerteventuru

Náš tip

Další levné letenky na Kanárské ostrovy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.