Sleva! Ryanair ✈ Kanárské ostrovy - levné letenky na Tenerife z Norimberku ↔ od 1.380 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Kanárské ostrovy - levné letenky na Tenerife z Norimberku ↔ od 1.505 Kč
Rezervace letenky

Ráj pro fandy vodních aktivit, relaxace a v těchto dnech hlavně turistiky - dominantní ostrov Tenerife. Je tu aktuální pozvánka na Kanárské ostrovy! Letecký provoz po Evropě u největších hráčů mírně klesnul, u Ryanair se tak neděje ani omylem. Momentálně se na Tenerife s tímto dopravcem vyplatí cestovat z Norimberku a to již od 1.380 Kč.

Kdy na Tenerife za 1.380 Kč?

Rozmanitou přírodu, luxusní letoviska hned u pláží a další topky ostrova Tenerife můžeme s aerolinkou Ryanair poznat již od 27. listopadu 2022. Nejvýhodnější datum letu na Tenerife z Norimberku vychází na 1. až 22. prosince 2022. Cestovat touto linkou na Kanáry se dá až do 23. října příštího roku.

Itinerář nízkonákladové linky na Tenerife

Let na Tenerife v režii Ryanair trvá 5 hodin. Odletíme z letiště Nuremberg (NUE) Nuernberg aiport - Německo a přistaneme na Tenerife (TFS) Reina Sofia Arpt - Španělsko. Méně zkušené výletníky informujeme, že toto je zpáteční letenka.

Ryanair a zavazadla

Cestující mají povoleno přepravit zdarma jedno kabinové zavazadlo s rozměry do 40x25x20 cm. Hmotnost nesmí překročit 5 kg. Větší příruční zavazadlo lze v rámci služby priority boarding u každé letenky dokoupit od 300 Kč.

Náš tip

Kdo nechce cestovat na Kanárské ostrovy z Norimberku s Ryanair, může letět z Prahy s TAP Portugal. Zpáteční letenka na Tenerife z našeho hlavního města teď vychází na parádních 3.590 Kč viz akční lety níže.

Akční letenky Tenerife

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.