Sleva! Ryanair - Itálie z Česka do pětistovky - levné letenky Pescara z Prahy (zpáteční) také na léto od 462,- Kč

Sleva! Ryanair - Itálie z Česka do pětistovky - levné letenky Pescara z Prahy (zpáteční) také na léto od 462,- Kč
Rezervace letenky

Je tady jedna z nejlevnějších letenek do Itálie při odletu z Česka. Po včerejším hitu Praha - Neapol a zpět za senzačních 297,- Kč (mimochodem stále ještě v prodeji) si nyní můžeme zajistit zpáteční letenky do Pescary z Prahy za další bezkonkurenčí cenu. Tam a zpátky si zaletíme už za 462,- Kč. Autorem linky je Ryanair.

Cena letenek do Pescary z Prahy nám postupně padala až pod nynější hranici 500,- Kč. V lednu jsme mohli tento spoj do Abruzza od Ryanair bookovat od 632,- Kč. Loni v říjnu to bylo od 782,- Kč.

Dostupnost: Rozklikněte si kalendář, obsahuje letenky do Itálie na období od 28. března do 28. října 2022. Jednoznačně nejvíce doporučujeme letenky do Pescary s odlety z Česka na měsíc červen.

Na letišti v Pescaře (PSR) Liberi Airport budeme z pražského letiště Václava Havla PRG) za půldruhé hodiny.

Tato zpáteční letenka obsahuje i dopravu příručního zavazadla.

Dopravce: Ryanair

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.