Sleva! Ryanair ✈ Itálie - Umbrie - letenky do Perugie z Vídně na letní prázdniny ↔ od 987 Kč

HIT! Ryanair ✈ Itálie - Umbrie - letenky do Perugie z Vídně na léto ↔ od 987 Kč

Hledáte sezónní letenky do Itálie, která vás nebudou stát mnoho peněz? Využijte dnešní slevy na lety do oblasti Umbrie. Většina sezonní kapacity už stojí několikanásobky než před několik málo dny. Jako lákadlo se však vždycky objeví nějaká senzační pobídka. Dnes je to zpáteční letenka do Perugie s odletem z Vídně ve slevě již od 987 Kč!

Cestovní období a dostupnost míst

Rozklikněte si rezervační odkaz s termíny, dostanete se k naprosto snadnému výběru, který si poladíte podle data a ceny. Rezervujte si lety na první prázdninový měsíc. Za letenky do Perugie z Vídně na červenec a taky srpen dáme i pod tisíc korun. Za sezónní místa zaplatit takhle málo, to by byl hřích nevyužít.

Jak se letí do Umbrie?

Za tímto lowcost tarifem stojí irská aerolinka Ryanair, která lety vypravuje z vídeňského letiště Schwechat (VIE). Vídeň má velmi výhodné spojení s Českem. Nejčastěji se využívá vlak RegioJet, protože jízdenka stojí bakšiš. Samotný přímý let končí na letišti Perugia (PEG) Sant Egidio airport - Itálie. V ceně je i návrat!

Doprava zavazadel

Ať už máte tašku nebo kufr, je to jedno. Palubní zavazadlo máme na lince do Perugie u Ryanair bez doplatku.

Tip redakce

Kromě toho, že tady lze stále objednat sezónní letenky do Perugie za minimální ceny, oproti květnu teď na rezervaci ušetříme cca pětistovku. Před měsícem se tarif prodával od 1.473 Kč.

Akční letenky Perugia

 

Přehled levných letenek do Itálie

Benátky, Bergamo, Milán, Neapol, Turín, Pisa, Boloňa, Palermo, Bari, Pescara, Cagliari, Brindisi, to je jen krátký výčet italských letovisk, kam se dopravíme nízkonákladově. Přehled TOP 15 aktuálních nabídek zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.