Sleva! Ryanair ✈ Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Vídně na jaro a léto ↔ od 1.169 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Vídně na jaro a léto ↔ od 1.169 Kč
Rezervace letenky

Předposlední den v březnu se nám do hledáčku dostala druhé největší město italské Sicílie, známe především díky sopce Etna a taky nepřehlédnutelné barokní architektuře. Je tu tip na zpáteční letenku do Katánie. Poslední monitoring levných letů do města jsme zveřejnili před měsícem. Aktuálně to jde z Vídně ještě cca o 130 Kč levněji.

Katánie se vyplatí na jaro i léto!

Jak to vypadá s cenami letenek do Katánie v praxi? Vybírat můžeme termín od začátku dubna do konce října. Nejlevnější lety teď jsou na duben, ovšem i další měsíce vypadají dostupně i třeba na hlavní letní sezónu. Níže si uděláte obrázek, od kolika peněz se dá v každém měsíci letět do Sicílie nejlevněji.

- duben - Ryanair - Itálie - Catania z Vídně od 1.371 Kč

- květen - Ryanair - Itálie - Catania z Vídně od 1.194 Kč

- červen - Ryanair - Itálie - Catania z Vídně od 1.574 Kč

- červenec - Ryanair - Itálie - Catania z Vídně od 3.073 Kč

- srpen - Ryanair - Itálie - Catania z Vídně od 2.731 Kč

- září - Ryanair - Itálie - Catania z Vídně od 3.107 Kč

- říjen - Ryanair - Itálie - Catania z Vídně od 2.918 Kč

Jak se dostat do místa odletu?

Nejlepší spojení do Vídně je asi vlakem a to buď s dopravcem RegioJet a nebo České Dráhy. Níže je nástřel cen zpátečních jízdenek.

  1. Z Prahy do Vídně (co 2 hodiny): obousměrné jízdenky od 728 Kč, čas 4,5 hodiny.
  2. Z Brna do Vídně (co 2 hodiny): obousměrné jízdenky od 416 Kč, čas 1,5 hodiny.
  3. Z Ostravy do Vídně (co 4 hodiny): obousměrné jízdenky od 468 Kč,čas 3 hodiny.

Náš tip

Do Katánie lze vyrazit také leteckým spojem maďarských aerolinek Wizz Air a to buď z polského Krakova od 1.846 Kč a nebo Prahy od 1.998 Kč. Wizz Air má letenky Catania také při odletech z Vídně. Začínají na 2.965 Kč. Rádi bychom zmínili, že Ryanair létá i z Polska. Letenky Catania z Katovic se prodávají od 2.066 Kč. Další tipy na letenky do Itálie zde.

Akční letenky Catania

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6260 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.