Sleva! Ryanair ✈ Itálie - Sardínie ve výprodeji - akční letenky do Alghera z Vídně ↔ od 788 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Itálie - Sardínie ve výprodeji - akční letenky do Alghera z Vídně ↔ od 788 Kč
Rezervace letenky

Vyrazit za teplem po skončení letních prázdnin má své nesporné výhody. Jaké? Třeba obousměrná letenka do Sardínie ve velké slevě. Až 40 % teď ušetříme na letenkách do italského Alghera. Doporučujeme odletět s irským Ryanairem z dobře dostupné Vídně a do Alghera poletíme už za 737 Kč včetně tax a poplatků.

Kdy letět do Sardínie?

září - Alghero z Vídně od 1.428 Kč

říjen - Alghero z Vídně od 788 Kč

listopad - Alghero z Vídně od 886 Kč

prosinec - Alghero z Vídně od 985 Kč

V kalendáři najdete letenky s termíny až do 25. března 2022

Jak se cestuje do Sardínie?

Leťte z Vídně a jste ve hře! Zdá se vám let z hlavní metropole Rakouska komplikovaný? Nenechte se zmást. Vede tam snadné a hlavně levné vlakové spojení jak RegioJet, tak i Český Dráh.

Tip redakce

Do Sardínie a konkétně Alghero vedou i další spoje. Pro přehled mezi nimi se podívejte o kousek níže. Ryanair odlétá i z Bratislavy a Katovic. Z polského města létá do Alghera i Wizz Air.

Akční letenky Alghero

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.