Sleva! Ryanair ✈ Itálie - Sicílie do šesti stovek - akční letenky Catania z Vídně ↔ od 591 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Itálie - Sicílie do šesti stovek - akční letenky Catania z Vídně ↔ od 591 Kč
Rezervace letenky

Nejen za výpravou na třítisícovou sopku Etna se vydáváme do druhého největšího města Sicílie. Na ruku nám v tomto směru jde Ryanair. Proč? Na konci června nejdostupnější letenka do Catanie stála od 1.152 Korun. Tarif vypravovala aerolinka Wizz Air. Teď v červenci boduje irský lowcost dopravce, který tam létá z Vídně už za polovinu!

Kdy cestovat do Catanie?

Chcete li ušetřit co nejvíce peněz, zaměřte se na posezónní termíny. Letenky do Catanie doporučujeme bookovat na říjen, kdy to vychází za 296 Kč tam a 296 Kč zpět. Chceme li naopak stihnout letět do Itálie o letních prázdninách, zvládneme to tam a zpět už za patnáct stovek například v termínu 18. - 31. 8. 2022.

Jak poletím do Catanie?

Na Sicílii se létá s aerolinkou Ryanair z Vídně. Bez přestupu poletíme z letiště Schwechat (VIE) s přistáním za dvě hodiny na letišti Catania (CTA) Fontanarossa airport - Itálie.

Doprava zavazadel

U Ryanair máme bez doplatků dopravu jednoho palubního zavazadla (malá cestovní brašna) o rozměrech do 40 x 20 x 25 cm.

Akční letenky Catania

 

Další levné lety do Itálie

Bergamo z Prahy od 880 Kč, Turín z Prahy od 989 Kč, Pisa z Prahy od 988 Kč, Neapol z Prahy od 1 000 Kč. To je jen stručný výběr aktuálně nejlevnějších letenek. Pro více informací mrkněte na stránku akční letenky Itálie TOP 15.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.