Sleva! Ryanair - Itálie - Sardínie do čtyř stovek - levné letenky Alghero z Vídně (a zpět) od 384,- Kč

Sleva! Ryanair - Itálie - Sardínie do čtyř stovek - levné letenky Alghero z Vídně (a zpět) od 384,- Kč
Rezervace letenky

Je tady jedna z nejvýhodnějších letenek na počátku jara! Upřednostňujete odlety z vídeňského letiště Schwechat? Pak máte na dosah letenky na italský ostrov Sardínie, které nemusí stát více než čtyři stovky. Aerolinka Ryanair dnes startuje lowcost spoj Vídeň - Alghero a zpátky včetně poplatků od 384,- Kč. Levnější už to nebude!

To je cena, u které nad rezervací nemusíte dlouho přemýšlet. Čím déle se budete rozhodovat, tím větší je šance, že už si letenky do Alghera z Vídně za tuto cenu už nekoupíte. Tahle vymoženost připadá jen na ty nejrychlejší.

Není to loterie, stačí si otevřít kalendář s termíny a následovat výběr volného data, u kterého se vám zobrauje aktuální cena. Teď doporučujeme rezervaci letenky na ostrov Sardínie na konec března, duben a květen, kdy se budeme pohybovat kolem uvedeného minima. Letní sezónní termíny s lety do Alghera jsou u Ryanair s příplatkem.

Dopravce: Ryanair

Tip: Přehled TOP 10 letenky Itálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.