Sleva! Ryanair - Itálie - Ligurie - levné letenky Janov z Vídně na začátek léta (tam a zpět) 795,- Kč

Sleva! Ryanair - Itálie - Ligurie - levné letenky Janov z Vídně na začátek léta (tam a zpět) 795,- Kč
Rezervace letenky

Na konci roku jsme vás seznámili s novým nízkonákladovým tarifem do italské Ligurie. Zpáteční lety do Janova tehdy uvedla Ryanair za zaváděcí cenu od 1.270,- Kč. Nyní jsme se dočkali výrazných slev a doplnění hodně atraktivních termínu. Obousměrné levné letenky Janov z Vídně teď startují na 795,- Kč včetně tax a poplatků.

Ano, na zpáteční letence do Janova s odletem z Vídně teď u Ryanair ušetříme oproti konci roku skoro pětikilo a to na zemi jen tak nenajdeme. Třešničkou na dortu jsou termíny za nejnižší cenu i na léto.

Dostupnost: Do Janova zatím létá z okolních letišť jen Ryanair, takže volíme právě tuto aerolinku. Kalendářní období pro levné lety do Janova začíná 2. červnem 2022. Ještě levněji to letecky do Itálie výjde například na odlet 30. června. Do Janova se bude létat až do konce října.

Jak se dopravím do Itálie? Jednoduše. Odletem z letiště Schwechat Vídeň (VIE) a příletem na letiště Janov (GOA) Christoforo Colombo - Itálie.

Dopravce: Ryanair

Tip: Chcete prozkoumat Apeninský poloostrov křížem krážem? Doporučujeme kouknout na stránku TOP 15 nejlevnějších letů do Itálie.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.