Sleva! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - levné letenky Turín z Prahy (zpáteční) také na léto 954,- Kč

Sleva! Ryanair - Itálie - levné letenky Turín z Prahy (zpáteční) také na léto 954,- Kč
Rezervace letenky

Před necelými dvěmi týdny se na venek dostala informace o nové lowcostové lince z Česka na severozápad Itálie. 12. dubna jsme psali o zahájení prodeje letenek do Turína s odlety z Prahy. Za těch pár dnů nám cena klesla o další stovečku a to je určitě důvod, dám vám o tom hned vědět. Momentálně na let Praha - Turín a zpět postačí 954,- Kč.

Tento nový nízkonákladový spoj začíná od letoška provozovat aerolinka Ryanair. Do Turína z Prahy se létá od 5. června. Na začátku létá není problém letět do tohoto italského města s odletem z ČR do tisíce korun. Během celých prázdnin se dostaneme na částku 1.147,- Kč max. a to je docela senzace.

Praha (PRG) - Turín (TRN) je nízkonákladový letecký spoj zajišťován irskou leteckou společností Ryanair. Přílety jsou na letiště Torino Caselle airport. Doba letu půldruhá hodina. Návrat je už v ceně letenky.

Poletíte s lowcost aerolinkami poprvé? Pak mějte na paměti, že zdarma je také přeprava kabinového zavazadla. Tato větší či menší taška nebo kufr musí být do 10 kg a maximální rozměry nesmí překročit 55 cm x 40 cm x 20 cm.

Doporučujeme: Přehled TOP 15 nejlevnější letenky do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.