Sleva! Ryanair ✈ Itálie - letenky do Janova z Vídně na hlavní sezónu ↔ od 465 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Itálie - letenky do Janova z Vídně na hlavní sezónu od 465 Kč
Rezervace letenky

K moři za pár stokorun? Bude stačit i pětistovka! Je tady nový tip na rezervaci zlevněné lowcost letenky do Itálie. Ještě stále není pozdě letět zkraje sezóny, nebo přímo v té hlavní turistické a neplatit přitom už horentní sumu. Mrkněte na obousměrné letenky do Janova. Když poletíme z Vídně s Ryanairem, cena klesne až na 465 Kč, tak neváhej.

Jak vybrat levnou letenku Janov z Vídně? Pro každý tip máme k určený kalendář termínů. Volná místa lowcostů do Ligurie - datum a u toho taky cena. Odlet tam i zpět. Cestovní období začíná 2. červnem 2022 a končí 23. březnem 2023.

Přímé nízkorozpočtové lety irské aerolinky Ryanair jsou započaty na letišti Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko a končí na letišti Janov (GOA) Christoforo Colombo - Itálie. K tomu máme zdarma i dopravu palubního zavazadla.

TIP: Přehled letenek do Itálie sezóna 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.