Sleva! Ryanair ✈ Itálie - Emilia-Romagna - levné letenky do Rimini z Prahy ↔ od 894 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Itálie - Emilia-Romagna - levné letenky do Rimini z Prahy ↔ od 894 Kč
Rezervace letenky

Lákadlo dne? Zpáteční letenka do Itálie s odletem z naší vlasti, které nepřevýší tisícovku. Je tu nová pozvánka k letu do italské provincie Emilia-Romagna. Hned na začátku roku jsme vám hodili echo o novém lowcost tarifu Ryanair s letenkou z Prahy do Rimini. Co se změnilo? Oproti lednu koupíme takovou letenku až o polovinu levněji!

Kdy cestovat do Rimini z Prahy?

Jakmile byl nízkonákladový tarif Ryanair na zpáteční letenky do Rimini s odlety z Prahy spuštěn 3. ledna, měl zahajovací cenu na 1.705 Kč. Momentálně však letenka Praha - Rimini a zpět klesla na některé dny až na 894 Kč. Nevěříte? Podívejte do kalendáře, kde uvidíte výběr volné kapacity z období 26. březen až 25. říjen 2023.

Doplňkové informace k letu

Linka do provincie Emilia-Romagna vede na letiště Rimini (RMI) Miramare Airport - Itálie. Zdarma je u Ryanair také zpáteční letenka a doprava jednoho kusu palubního zavazadla.

Náš tip

O výhodnosti zpátečních letenek do Rimini z Prahy svědčí i to, že konkurenční linka Vídeň - Rimini a zpátky se prodává od 1.813 Kč, což je jednou tolik. Obě verze si porovnáte o kousek níže. Další tipy na levné letenky do Itálie od pár set Korun zde.

Akční letenky Rimini

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.