Sleva! Ryanair - Itálie - Apulie - levné letenky Brindisi z Vídně (a zpět) 665,- Kč

Sleva! Ryanair - Itálie - Apulie - levné letenky Brindisi z Vídně (a zpět) 665,- Kč
Rezervace letenky

Pozdní dovolená v Itálii? Máme pro vás jeden ze žhavých tipů, který by se vám mohl teď v polovině září hodit. Lowcostová letecká společnost Ryanair zlevnila letenky do oblasti Apulie, poletíme li z rakouského hlavního města. Konkrétně jde o obousměrné levné letenky do Brindisi s odlety z Vídně, které teď startují na 665,- kč.

Dostupnost: Levné letenky do Itálie jsou dostupné na termíny hned po skončení léta, stihneme tedy ještě i dobu, kdy je krásně teplo. Konkrétně doporučujeme rezervaci levné letenky do Brindisi z Vídně (a zpět) na datumy od 22. září až do 30. října 2021, kdy končí letošní turistická sezóna.

Let do Itálie je velmi rychlý. Na letišti Brindisi (BDS) Brindisi Papola Casale airport - Itálie budeme za půldruhé hodiny. Příruční zavazadlo a zpáteční let je zahrnut do konečné ceny.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.