Sleva! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - Apulie - levné letenky Brindisi z Vídně (tam a zpět) od 476,- Kč

Sleva! Ryanair - Itálie - Apulie - levné letenky Brindisi z Vídně (tam a zpět) od 476,- Kč
Rezervace letenky

Brindisi - známe pobřežní italské město, jak jej navštívit za málo peněz? Pomůže vám aktuální návod na rezervaci levné letenky na jih Jadranu od pětistovky. Oproti posledně jsme níže o 3 stovky. Ještě v lednu se prodávala letenka Vídeň - Brindisi a zpět od 794,- Kč, momentálně cena začíná na 476,- kč. Tady není o čem uvažovat.

Dostupnost: Nejlevnější letenka do Brindisi z Vídně okolo uvedené částky se pohybuje na květen. Červen od 818,- Kč. Letní prázdniny od cca 2 tisíc.

Lety do Apulie jsou vypravovány leteckou společností Ryanair. Odlety jsou z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko. Doba přímého letu do Itálie je 1h a 35min. V ceně máte i zpáteční letenku.

Dopravce: Ryanair

Akční letenky Itálie TOP 15

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.