Sleva! Ryanair - Francie z Česka za pětistovku - Provence - levné letenky Marseille z Prahy (a zpět) 540,- Kč

Sleva! Ryanair - Francie z Česka za pětistovku - Provence - levné letenky Marseille z Prahy (a zpět) 540,- Kč
Rezervace letenky

Nízkonákladové aerolinky se snaží cestovatelům zpříjemnit cestování letadlem co jen to jde. Největší radost každému udělá, když koupí letenky za pár korun. I proto vznikla naše kategorie zpáteční letenky do 500,- Kč. Nyní v ní najdete hromadu tipů. Dnes ji doplníme o obousměrné letenky do Francie s odletem z Česka od 540,- Kč.

Vrchol luxusu je kupovat předražené letenky, které se dají sehnat podstatně levněji. Nyní v druhé polovině září doporučujeme rezervaci levné letenky do Marseille z Prahy. Oblast Provence je za tuto částku dostupná poprvé v historii, tak toho využijte.

Do Francie se pár šupů obvykle létá se španělskou aerolinkou Volotea, to ale není tento případ. Tyto zpáteční letenky do Marseille z Prahy má pod palcem irský gigant Ryanair.

Dostupnost: kalendář Ryanair obsahuje letenky do Marseille s odlety z Prahy od 20. září 2021 do 29. července 2021. Zdaleka ne všechny termíny vycházejí takto levně. To se vám podaří, když si booknete tyto letenky konec září a nebo na říjen (vybrané dny).

Lowcost letecká linka aerolinek Ryanair u odletu z letiště Praha Václav Havel airport (PRG) - Česká republika trvá na letiště (MRS) Marseille Provence airport - Francie. Přesně 2 hodiny. Toto je zpáteční letenka s přepravou příručního zavazadla v ceně.

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.