Sleva! 🇫🇷 Ryanair - Francie s odlety z ČR - levné letenky Bordeaux z Prahy (zpáteční) od 649,- Kč

Sleva! Ryanair - Francie s odlety z ČR - levné letenky Bordeaux z Prahy (zpáteční) od 649,- Kč
Rezervace letenky

Mnoho věcí zdražuje, ale nikoliv lowcost letenky. Důkaz? Tak třeba taková Francie. Na konci února jsme psali o prodeji letenek do Nové Akvitánie, konkrétně šlo o tarif Ryanair Praha - Bordeaux a zpět od 903,- Kč. S postupem blížící se hlavní sezóny je ale cena dole o dalších 250,- Kč. Toho se musí využít, tady se vyplatí jednat rychle.

Dostupnost: Nabízí se i široká paleta volných míst za cenu okolo 6 stovek. Letenky do Bordeaux s odlety z Prahy a zpátky je možné využít při rezervaci místa od 21. dubna až do konce sezóny 27. října 2022. Podívejte se na termíny na přelomu května a června, ty vychází nejlevněji.

Přímá lowcost obousměrná linka Praha (PRG) - Bordeaux (BOD) airport - Francie společnosti Ryanair trvá dvě hodiny a deset minut. Počítejte také s jedním zavazadlem na palubě bez doplatku.

Tip: Přehled nejžádanějších letenek do Francie

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.