Sleva! Ryanair - Dánsko za pětistovku - zpáteční levné letenky Kodaň z Bratislavy od 513,- Kč a Prahy od 1.010,- Kč

Sleva! Ryanair - Dánsko za pětistovku - zpáteční levné letenky Kodaň z Bratislavy od 513,- Kč a Prahy od 1.010,- Kč
Rezervace letenky

Zaletět si do nejbezpečnějšího města planety za pouhou pětistovku? Spousta památek města na vodě, výborné restaurace a pivko, zábavní parky, umění a mnoho dalších lákadel turistů z celého světa. Cestujeme do Dánska s aerolinkou Ryanair. Inspirujte se výhodnými zpátečními lety do Kodaně nejen z Bratislavy od 513,- Kč.

Tohle dánské často navštěvované město budí oprávněně pozornost i u náročných dobrodruhů a na své si dokonce příjdou i všichni, co rádi létají z ruzyňského letiště v Praze a nad odlety do Kodaně z Bratislavy za pětistovku ohrnují nos.

Dostupnost: Nyní jsou v kurzu levné letenky na poslední chvíli. To platí i u obou lowcost linek do Kodaně letecké společnosti Ryanair. Už dávno neplatí mýtus, že nejméně zaplatíme, když si ji rezervujeme s předstihem. Toto je vždy individuální a nyní je trend u lowcost letů opačný. Konkrétně se zaměřte na leden a odlety třeba klidně už zítra.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.