Sleva! Ryanair ✈ Chorvatsko za tři stovky - letenky do Zagrebu z Bratislavy ↔ od 347 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Chorvatsko za tři stovky - letenky do Zagrebu z Bratislavy ↔ od 347 Kč
Rezervace letenky

Do Chorvatska letecky za cca tři stovky? V dnešní době nic nereálného! Teda jestli si umíte pohnout. Oč jde? Ryanair vyprodává některé termíny s levnými lety do hlavního města Zagrebu při odletech ze slovenské Bratislavy od ceny 347,- Kč i včetně cesty zpět. Poznejte Chorvatsko také jinak než jenom jako nudnou válečku na pláži u moře.

Kdy se nejvíce vyplatí letět do Zagrebu? Zde jsou aktuální ceny:

Zagreb - květen - tam a zpátky od 352 Kč

Zagreb - červen - tam a zpátky od 496 Kč

Zagreb - červenec - tam a zpátky od 1.412 Kč

Zagreb - srpen - tam a zpátky od 2.030 Kč

Uvedené ceny jsou za zpáteční letenky včetně dopravy palubního zavazadla a jsou platné v danou chvíli zveřejnění. Vzhledem k tomu, že to jsou nyní nejlevnější lowcosty, budeu vyprodány velmi rychle a na další kapacitu už se bude opět zdražovat, tak s rezervací příliš neváhejte.

TIP: Přehled nejžádnějších letenek do Chorvatska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.