Sleva! Ryanair ✈ Chorvatsko za tři stovky - letenky do Zagrebu z Bratislavy ↔ od 347 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Chorvatsko za tři stovky - letenky do Zagrebu z Bratislavy ↔ od 347 Kč
Rezervace letenky

Do Chorvatska letecky za cca tři stovky? V dnešní době nic nereálného! Teda jestli si umíte pohnout. Oč jde? Ryanair vyprodává některé termíny s levnými lety do hlavního města Zagrebu při odletech ze slovenské Bratislavy od ceny 347,- Kč i včetně cesty zpět. Poznejte Chorvatsko také jinak než jenom jako nudnou válečku na pláži u moře.

Kdy se nejvíce vyplatí letět do Zagrebu? Zde jsou aktuální ceny:

Zagreb - květen - tam a zpátky od 352 Kč

Zagreb - červen - tam a zpátky od 496 Kč

Zagreb - červenec - tam a zpátky od 1.412 Kč

Zagreb - srpen - tam a zpátky od 2.030 Kč

Uvedené ceny jsou za zpáteční letenky včetně dopravy palubního zavazadla a jsou platné v danou chvíli zveřejnění. Vzhledem k tomu, že to jsou nyní nejlevnější lowcosty, budeu vyprodány velmi rychle a na další kapacitu už se bude opět zdražovat, tak s rezervací příliš neváhejte.

TIP: Přehled nejžádnějších letenek do Chorvatska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.