Sleva! Ryanair - Chorvatsko za tisícovku na začátek léta - Istrie - levné letenky Pula z Vídně (zpáteční) od 1.000,- Kč

Sleva! Ryanair - Chorvatsko za tisícovku na začátek léta - Istrie - levné letenky Pula z Vídně (zpáteční) od 1.000,- Kč
Rezervace letenky

Lety na chorvatský poloostrov Istrie jsou teď sníženy až na tisícovku. Volíte letos opět Chorvatsko a vždycky jste jezdili autem? Zvažte změnu! Letecká společnost Ryanair totiž létá na Istrii za hubičku při odletech z Vídně. Zpáteční letenky Pula nyní stojí od 1.000,- Kč. Za tuto sumu se dá letět do Chorvatska už na začátku léta.

Dostupnost: Ryanair s touto akcí cílí vyloženě na letní sezónu. Období pro lety do Chorvatska je 1. červen 2022 až 28. září 2022. Určitě doporučujeme objednávat termín hned na začátku léta, kdy budeme platit za obousměrný spoj nejméně.

O tomto nízkonákladovém tarifu jsme psali už v polovině února. Před měsícem ale stály letenky do Puly od 1.413,- Kč. Nyní teda můžeme rezervovat se slevou až 30% a to je hodně.

Z vídeňského letiště Schwechat (VIE) budeme v Chorvatsku - Istrie - Pula airport - Chorvatsko za jednu hodinu. U zpátečního letu od Ryanair je také jedno kabinové zavazadlo (55 x 40 x 20cm do 10 kg).

Dopravce: Ryanair

Tip: Máme pro vás také aktuální přehled všech levných letenek do Chorvatska.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.