Sleva! Ryanair ✈ Chorvatsko - levné letenky Zagreb z Bratislavy ↔ od 520 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Chorvatsko - levné letenky Zagreb z Bratislavy ↔ od 520 Kč
Rezervace letenky

Zagreb, hlavní město Chorvatska, láká návštěvníky nejen svými historickými památkami, ale i živým kulturním životem a krásným přírodním okolím. Nachází se v samém srdci Balkánu a přestože je to moderní město, stále si udržuje svou autentickou atmosféru. Momentálně jsou letenky do Zagrebu nejlevnější ze všech evropských destinací.

Zpáteční letenky do Zagrebu už za pětistovku!

Levnější letenky aktuálně nenajdete a to nejen na cestě do Chorvatska, ale kamkoliv po Evropě a nebo i mimo. Žádný levnější tarif momentálně neexistuje. Kdy letět do chorvatského Zagrebu a zpátky za cenu nedělního obědu?

Linka: Bratislava - Zagreb a zpět od 520 Kč

Dopravce: Ryanair

Přílet: (ZAG) Zagreb airport - Chorvatsko

Zavazadla: 1 kabinové zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Autobus - Nejlevnější a nejjednodušší způsob, jak se dostat z letiště do centra města, je využít autobusovou linku. Autobusy jezdí pravidelně po celý den a cesta trvá přibližně 30-40 minut. Jízdné stojí asi 4 eura.

Taxi - Pokud preferujete pohodlí a rychlost, můžete si vzít taxi. Cena za jízdu do centra města se pohybuje mezi 20 až 25 eury. Většina taxi služeb má stanoviště přímo před terminálem letiště.

Pronájem auta - Pokud se chystáte prozkoumat více než jen centrum města, pronájem auta může být pro vás ideální volbou. Na letišti vám bude k dispozici několik půjčoven aut. Cena se pohybuje kolem 20 eur za den.

Uber - Pokud preferujete alternativu k tradičním taxi službám, můžete vyzkoušet Uber. Ceny se pohybují kolem 15 až 20 eur za jízdu do centra města.

Co dělat v Zagrebu?

Navštivte Staré Město: Procházejte se po kamenitých uličkách a obdivujte krásné historické budovy, jako je Katedrála Nejsvětějšího srdce Ježíšova a kostel svatého Marka.

Prohlédněte si muzea: Zagreb má mnoho muzeí, které nabízejí různé výstavy a sbírky. Mezi nejlepší patří Muzeum Mimara, Muzeum moderního umění a Muzeum chorvatského národního umění.

Nenechte si ujít tržiště: Dolac je největší tržiště v Zagrebu, kde najdete širokou škálu čerstvých potravin, jako jsou ovoce, zelenina, ryby a sýry.

Procházejte se po parku Maksimir: Tento park se rozprostírá na více než 100 hektarech a nabízí klidnou útočiště od rušného města. Najdete zde krásné jezírka, fontány a vodopády.

Vychutnejte si chorvatskou kuchyni: Zagreb nabízí mnoho skvělých restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční chorvatská jídla, jako je čevapčiči, pašticada a různé druhy ryb.

Akční letenky do Zagrebu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.