Sleva! 🇭🇷 Ryanair - Chorvatsko - levné letenky Zagreb na jaro a začátek léta ↔ od 446,- Kč

Sleva! Ryanair - Chorvatsko - levné letenky Zagreb na jaro a začátek léta ↔ od 446,- Kč
Rezervace letenky

Uličky plné kaváren, bouřlivá historie až z doby kamenné, botanické zahrady, festivaly a mnoho dalších lákadel! Představujeme chorvatskou hlavní metropoli Zagreb! Víte, že tady vede velmi výhodný lowcost z Bratislavy? Zpáteční letenky do Zagrebu lze objednat za neuvěřitelných 446,- Kč. Už se vám někdy podařilo do Chorvatska letecky takto levně?

Dostupnost: Cestovní období nízkonákladového leteckého spoje do Chorvatska aerolinek Ryanair je na 4. května 2022 24. březen 2023. Jestli chcete zacílit na nejlevnější letenku do Zagrebu, doporučujeme květen a taky červen.

Itinerář letu: Odlety Bratislava (BTS) M.R Štefánika Arpt - Slovensko. Přistání Záhřeb (ZAG) Zagreb Arpt - Chorvatsko. Přímý let trvá pouze hodinu! Sebou bez doplatku máme také palubní zavazadlo a samkozřejmě i návrat.

Oproti posledně (3. března) nám cena klesla o dalších 70,- Kč, tak toho využijte, levněji než za 446,- Kč do Zagrebu z Bratislavy a zpátky za běžných podmínek už asi nepoletíte.

TIP: Přehled levné letenky Chorvatsko sezóna 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.