Sleva! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - lowcost letenky do Puly z Vídně ↔ od 1.132 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - lowcost letenky do Puly z Vídně ↔ od 1.132 Kč
Rezervace letenky

Je tady červencová aktualizace cen letenek do chorvatské Istrie a města Pula, kam létá Ryanair. Oproti konci minulého měsíce se nám to pohlo směrem níž o cca 150 Kč. U nízkonákladových letů není inflace vůbec poznat, tak toho využijte. Doporučujeme hodit oko na letenky do Puly s odletem z Vídně v prodeji již od 1.132 Kč.

Dostupnost letenek do Istrie

I když jsou nejlevnější lety do Chorvatska dostupné vždycky s předstihem, letošní turistická sezóna ještě zdaleka není ztracená. Z letních prázdnin lze letět levně do Puly ještě i teď v červenci a ještě levněji v srpnu. Nejméně zaplatíme za zářijovou letenku.

Jak poletím do Puly?

Tento nízkorozpočtový let do Chorvatska patří irské letecké společnosti Ryanair. Odlétá se z Vídně (VIE) a přistává se na Pula airport (PUY) - Istrie - Chorvatsko za pouhou jednu hodinu letu. Stejný je i návrat do Vídně.

Doprava zavazadel do Puly?

Ryanair = 1 palubní zavazadlo bez doplatku.

Tip redakce

Máte za vteřinu dvanáct na rezervaci sezónní letenky za stále ještě velmi rozumnou cenu. Čas zde hraje zásadní roli, tak si pospěšte.

Akční letenky Pula

 

Další levné letenky do Istrie?

Kromě Puly se dá letět levně i do Rijeky a to s EasyJet a odletem z Berlína.

Přehled nejlevnější letenky Chorvatsko

Aktuální výpis na sezónu 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.