Sleva! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - levné letenky do Puly z Vídně na léto ↔ od 954 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - levné letenky do Puly z Vídně na léto ↔ od 954 Kč
Rezervace letenky

Je tu žhavá pozvánka na severozápadní cíp Chorvatska! Na poloostrov Istrie se teď vyplatí plánovat let u aerolinky Ryanair. Doporučujeme letní levné letenky do Puly. Obousměrné spoje z Vídně se dají srazit pod tisíc Korun! Tohle levnější nebude! Kdo celou dobu čeká na sezónní letenky do Chorvatska, má zelenou a nejvyšší čas na rezervaci.

Na Istrii v hlavní sezóně od tisícovky!

Tady přichází ta nejlepší zpráva. Nejlevnější obousměrná letenka do Puly je k dostání na červen, například datum 4. - 8. 6. vás katapultuje na cenu 954 Kč. K zahození není v žádném případě ani letenka na Istrii na letní prázdniny, kdy se dá dostat na pouhých patnáct stovek.

S výprodejem volných míst poletí cena vzhůru, tak si pospěšte!

Náš tip

Kromě poloostrova Istrie doporučujeme také letenky do Dalmácie. Všechno hezky pohromadě seřazeno od nejlevnějšího najdete pod odkazem levné letenky Chorvatsko.

Akční letenky Pula

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6260 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.