Sleva! 🇭🇷 Ryanair - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (zpáteční) na léto od 689,- Kč

Sleva! Ryanair - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (zpáteční) na léto od 689,- Kč
Rezervace letenky

Příznivý vývoj cen letenek do chorvatské Dalmácie mění naše tradiční stanovisko cestovat do Chorvatska autem. Perfektně dostupné letiště Schwechat ve Vídni (například vlakem RegioJet) nám otevírá možnosti jak vyrazit do přístavního Dubrovniku do sedmi stovek. Rezervace letenky tam a zpátky se nyní pohybuje od 689,- Kč.

Dostupnost: Kalendář Ryanair je otevřen rezervacím obousměrných letenek do Dubrovniku z Vídně od 17. dubna 2022 do 27. října 2022. Nejlevnější zpáteční letenky do Dalmácie okolo sedmi stovek jsou na květen a červen.

Na lince Vídeň - Dubrovnik funguje i maďarská Wizz Air. Její zpáteční lety do Chorvatska začínají na částce 1.042,- Kč.

Tip: Do Dubrovniku v chorvatské Dalmácii začala létat z Berlína také letecká společnost Easyjet. Její lowcost letenky Dubrovnik se dají rezervovat od 1.357,- Kč. Cenově opět nejlépe vychází měsíce květen a červen.

Přehled všech levných letenek do Chorvatska

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.