Sleva! 🇬🇧 Ryanair - Anglie - levné letenky londýn z Drážďan (tam a zpět) 476,- Kč

Sleva! Ryanair - Anglie - levné letenky londýn z Drážďan (tam a zpět) 476,- Kč
Rezervace letenky

Jste li z Ústeckého nebo Libereckého kraje, budou vám dávat smysl kromě letů do Londýna s odlety z Prahy i odlety z německých Drážďan. Z Ústí nad Labem je to tam blíže, než do hlavní české metropole. Z Drážďan léta do Londýna za bakšiš Ryanair. Obousměrná letenka do Londýna s odletem z tohoto města se dá koupit už za 476,- Kč.

O tomto lowcost spoji jsme vám přinesli zprávu už na začátku měsíce, cena šla ještě o nějakou tu desetikorunu dolů a momentálně se vlezeme i do pětikila.

Leťte do Londýna z Drážďan s Ryanair na přelomu dubna / května nebo května a zvládněte to zcestovat za uvedených 476,- Kč. V červnu zaplatíme za letenky 548,- Kč, červenec se dá stlačit do tisícovky.

Tip: Jsou pro vás odlety u Drážďan pasé? Letět jde do Londýna i z Vídně, Bratislavy, Krakova, Brna, Ostravy a Prahy. V tuto chvílí tam létá Ryanair, Wizz Air a Easyjet. Vše podstatné najdete na stránce přehled akční letenky Londýn 2022.

Doporučujeme: TOP 10 nejlevnější letenky Velká Británie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.