Sleva! Řecko ✈ levné letenky na ostrov Santorini z Vídně ↔ od 1.260 Kč

Sleva! Řeckor ✈ levné letenky na ostrov Santorini z Vídně ↔ od 1.260 Kč
Rezervace letenky

Ryanair začal dneškem slušně zlevňovat posezonní letenky do Řecka. Po našem dnešním tipu jak vyrazit od 1.120 Korun na ostrov Mykonos, je tu i letošní nejlevnější letenka na ostrov Santorini. Za kolik? Tam a zpět to létá už za 1.260 Korun. Stačí letět z Vídně. Ostrov je jako stvořený pro romantickou dovolenou, nebo svatební cestu.

Kdy letět na ostrov Santorini?

Tady si můžeme vybrat. Let v hlavní turistické sezóně - tedy ještě o letních prázdninách se dá podniknout od dvou tisíc a to je pořád příjemná částka. A nebo budeme chtít ušetřit další peníze a na Santorini poletíme z Vídně s Ryanairem až v září nebo říjnu, kdy se dostaneme i na zmíněních 1.260 Korun.

Jak poletím na Santorini?

Letí se nízkonákladovou linkou největšího lowcost leteckého dopravce v Evropě, aerolinkou Ryanair. Přímá linka Vídeň (VIE) - Santorini (JTR) - Řecko trvá dvě hodiny a dvacet minut.

Tip redakce

Za uvedenou částku jsme mohli letět na Santorini naposled loni v říjnu, není tedy nad čím váhat.

Doprava zavazadel na Santorini

Bez doplacení máme jedno zavazadlo, které si sebou bereme do letadla. Nemusíme je tak odbavovat. Další se dají přikoupit. Výhodný je například balíček priority boarding.

Akční letenky Santorini

 

Další levné letenky do Řecka?

Mrkněte na aktuální přehled TOP 10.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.