Sleva! Řecké ostrovy ✈ letenky na Mykonos z Vídně na hlavní sezónu ↔ od 1.867 Kč

Sleva! Řecké ostrovy ✈ levné letenky na Mykonos z Vídně na hlavní sezónu ↔ od 1.867 Kč
Rezervace letenky

Západní větry nesou svěží vůni slaného moře, bílé domky lemované modrými okny se vlní na kopcích a slunce se opírá o azurovou oblohu - ano, vítá vás ostrov Mykonos. Toto kouzelné místo v Egejském moři se stalo oblíbenou destinací i pro Čechy. Dobře načasovanou rezervací letenky se na Mykonos a zpátky podíváme i pod dva tisíce.

Kdy letět na Mykonos?

I když je hlavní turistická sezóna v Řecku už za dveřmi, pořad se dá letenka na Mykonos z Vídně rezervovat levně. Doporučujeme začátek léta, které je stále na dosah od 1.867 Kč a to i včetně zpátečního letu.

Dopravce: Ryanair

Cestovní období: 2. červen 2023 až 30. září 2023

Odlet: Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko

Přílet: Mykonos (JMK) Greece airport - Řecko (2h a 20 min)

Přeprava zavazadel: 1 příruční zdarma

Jak se dostat z letiště do centra Mykonosu?

Taxi: Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak se dostat do centra Mykonosu, je taxíkem. Cena se pohybuje kolem 15-20 EUR a do centra města trvá jízda přibližně 10-15 minut.

Autobus: Doprava autobusem je také dobrá volba a je levnější než taxi. Cesta do centra města trvá přibližně 20-30 minut a cena se pohybuje kolem 2 EUR.

Pronájem auta: Pokud plánujete pobyt na ostrově delší dobu nebo pokud se chcete pohybovat po ostrově bez omezení, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny se pohybují kolem 20-30 EUR na den.

Hotelový transfer: Většina hotelů na ostrově nabízí svým hostům přepravu z letiště do hotelu. Doporučujeme vám kontaktovat svůj hotel předem a informovat se o této možnosti.

Co dělat na ostrově Mykonos?

Navštívit městečko Mykonos - procházka starými uličkami plnými bílých domů s modrými okny a dveřmi.

Relaxovat na plážích - vyzkoušet některou z mnoha krásných pláží na ostrově, jako například Elia, Paradise nebo Super Paradise.

Navštívit ostrovní větrné mlýny - prozkoumat tradiční symbol Mykonosu a zároveň si užít úchvatné výhledy.

Zajít do muzea - navštívit archeologické a námořní muzeum a poznat historii ostrova.

Vyrazit na prohlídku ostrova - pronajmout si auto, skútr nebo quad a projet si nejen krásné pláže, ale i malebné vesničky jako Ano Mera nebo Ornos.

Zažít noční život - Mykonos je proslulý svou živou noční scénou s množstvím klubů a barů.

Vyzkoušet místní kuchyni - ochutnat tradiční jídla, jako například domácí moussaka, saláty s fetou nebo místní rybí speciality.

Navštívit ostrovní kostely - objevovat malebné kostely a kaple s typickou bílou fasádou a modrou kopulí.

Prohlédnout si místní trhy - nakoupit si místní produkty, jako jsou olivový olej, sýry nebo koření.

Vyzkoušet vodní sporty - využít možnosti kitesurfingu, windsurfingu nebo jachtingu a užít si aktivní dovolenou.

Náš tip

Další levné letenky do Řecka

Akční letenky na Mykonos

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.