Sleva! 🇵🇹 Portugalsko - Azory - letenky na ostrov Terceira z Mnichova, Prahy, Vídně a Berlína ↔ 3.990,- Kč

Sleva! 🇵🇹 Portugalsko - Azory - letenky na ostrov Terceira z Mnichova, Prahy, Vídně a Berlína ↔ 3.990,- Kč
Rezervace letenky

Včerejší haló ohledně nových akčních letenek na Azorské ostrovy má pokračování. Co se změnilo? K výhodným letenkám na Sao Miguel jsou tu nové možnosti na ostrov Terceira. o tom jsme psali už v březnu, jenže létalo se jen z Berlína a Vídně za 4.790,- Kč. Nyní? Z Mnichova za 3.990,- Kč. Z Berlína, Vídně a Prahy za 4.590,- Kč.

Čtete dobře, na výběr jsou až 4 akční tarify aerolinek TAP Air Portugal s letenkami na azorský ostrov Terceira. Letět můžeme od posledního říjnového dne v měsíci.... termíny od 31.10. 2022 do 16. 2. 2023.

Tyto levné lety na Azorské ostrovy vedou z Mnichova, Berlína, Vídně a Prahy s delším přestupem v Lisabonu a to může být pro mnoho cestovatelů velké plus, protože budete mít čas na prohlídku půvabného portugalského hlavního města.

TIP: Přehled nejlevnějších letenek do Portugalska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.