Sleva! Pegasus Airlines ✈ Turecko - akční letenky Istanbul z Prahy ↔ 2.290 Kč

Sleva! Pegasus Airlines ✈ Turecko - akční letenky Istanbul z Prahy ↔ 2.290 Kč
Rezervace letenky

Je tady nový impuls od turecké nízkonákladovky Pegasus Airlines a kam jinam, než do Turecka. Čekáte li na nejlevnější lety s odlety z ČR letošního roku, jsou tady! Dopravce momentálně zlevňuje své spoje na trase Praha - Istanbul a zpět o pětistovku. Z poslední akce za 2.790 Kč se nyní můžeme dostat na částku 2.290 Kč vč. poplatků.

Dostupnost

Letenky do Istanbulu z Prahy za 2.290 Kč nám Pegasus Airlines předkládá na období od 9. listopadu 2022 do 16. března 2023. Je to pozdě? Dopravce má i druhou variantu v ceně 3.290 Kč na 12. září 2022 až 22. říjen 2022.

Podrobnosti k letu na palubě Pegasus Airlines

Lowcostová letecká společnost létá z Prahy Ruzyně - letiště Václava Havla (PRG) - Česká republika přímým spojem na letiště Istanbul (SAW) Sabiha Gokcen airport - Turecko.

Doprava zavazadel

Tarif do Turecka aerolinek Pegasus Airlines obsahuje i dopravu jednoho příručního zavazadla, toto je bez příplatku.

Doplňkové informace

Do Istanbulu létá také Turkish Airlines a to z Vídně nebo Prahy. Od našich sousedů to vychází na 4.490 Kč a z Prahy to stojí o pětistovku více, tedy 4.990 Kč. Tarify najdete na stránce přehled letenek do Istanbulu.

Přehled všech levných letenek do Turecka

Kromě Istanbulu se teď prodávají i výhodné lowcost letenky z Bratislavy do Dalamanu od Ryanair. Aktuální přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.