Sleva! Pegasus Airlines ✈ Egypt - akční letenky do Hurghady z Prahy ↔ 4.990 Kč

Sleva! Pegasus Airlines ✈ Egypt - akční letenky do Hurghady z Prahy ↔ 4.990 Kč
Rezervace letenky

Ocitněte se v podmořském ráji, kde vás čeká kaleidoskop barev v korálových útesech a potkáte fascinující mořské obyvatele. Hurghada vás očaruje nejen svými vodními sporty, ale i pohostinnou atmosférou a bohatým nočním životem, který dá vašemu dovolenkovému deníku úplně nový rozměr. Nyní s letenkou do Hurghady ve slevě s odletem z Prahy!

Letenky Praha - Hurghada a zpět jen za 4.990 Kč!

Turecká nízkonákladová letecká společnost Pegasus Airlines představuje nejlevnější variantu letu do egyptské Hurghady při odletu z České republiky. Například Smartwings létá z Brna za 8.690 Kč a to už je pomalu dvojnásobek ceny.

Dopravce: Pegasus Airlines

Cestovní období: 7. listopad 2023 až 29. březen 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Istanbul (SAW) Sabiha Gokcen Arpt Turecko (2h 40min)

Přílet: Hurghada (HRG) Hurghada Airport Egypt

Zavazadla: 1 ks příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

Z letiště Hurghada (HRG) do centra města Hurghada můžete využít několik dopravních možností, které se liší cenou a časem cesty. Zde jsou tři hlavní možnosti:

1. **Taxi**:
   - Cena: Taxi může být pohodlnou volbou, cena závisí na dohodě s řidičem, ale měla by být kolem 100 až 200 egyptských liber (EGP).
   - Čas: Jízda do centra trvá přibližně 15-30 minut v závislosti na provozu.

2. **Shuttle bus**:
   - Cena: Shuttle autobusy jsou obvykle cenově dostupnější než taxi, a stojí kolem 20 až 50 EGP za osobu.
   - Čas: Doba jízdy může být podobná jako u taxi, trvá přibližně 20-30 minut.

3. **Vlastní doprava**:
   - Pokud máte pronajaté auto nebo si pronajmete auto na letišti, můžete sami řídit do centra. Z letiště do centra města Hurghada je to přibližně 10-15 km jízdy po silnici 59.

Je důležité upřesnit cenu s řidičem taxi nebo shuttle busu před odjezdem, ať máte jistotu ohledně ceny. Mějte také na paměti, že v Egyptě se často jedná a ceny jsou vyjednávány, takže dohodněte cenu předem nebo použijte taxametr.

Zvolená doprava závisí na vašich preferencích, rozpočtu a dostupnosti. Taxi a shuttle autobusy jsou obvykle nejběžnější volbou pro turisty, kteří přijíždějí na letiště Hurghada.

Co dělat v Hurghadě a okolí?

Hurghada, nacházející se u Rudého moře v Egyptě, je oblíbeným turistickým městem a nabízí mnoho atrakcí a aktivit pro návštěvníky. Zde je seznam 15 atrakcí a zajímavostí, které můžete v Hurghadě a okolí navštívit:

1. **Potápění a šnorchlování**: Hurghada je známá svým úžasným podmořským světem. Vyzkoušejte šnorchlování nebo se zúčastněte potápěčského výletu a objevujte korálové útesy a různé druhy ryb.

2. **Pláže**: Užívejte si slunce na krásných plážích, jako je pláž Mahmya nebo Orange Bay, které jsou ideální pro relaxaci a vodní sporty.

3. **Giftun Island**: Navštivte tuto nádhernou ostrůvek, který je součástí národního parku a nabízí fantastické šnorchlování a odpočinek na pláži.

4. **Stará část města El Dahar**: Objevte historickou stránku města v této čtvrti s tradičními tržišti, památkami a bazary.

5. **Hurghada Grand Aquarium**: Podívejte se na různé druhy mořských živočichů a korálů v tomto moderním akváriu.

6. **Hurghada Marina**: Vydejte se na večerní procházku kolem moderního přístavu, kde najdete restaurace, kavárny a obchody.

7. **Staré město Al Gouna**: Navštivte toto krásné letovisko plné kaváren, restaurací a uměleckých galerií.

8. **Jeepové safari a pouštní dobrodružství**: Prozkoumejte poušť v okolí Hurghady na jeepovém safari a zažijte jedinečnou pouštní kulturu.

9. **Ras Mohammed National Park**: Pokud máte rádi potápění, nezapomeňte navštívit tento národní park, který nabízí úchvatné potápěčské lokality.

10. **Mini Egypt Park**: Podívejte se na repliky známých egyptských památek a historických míst v tomto zábavném parku.

11. **Káhirské výlety**: Vzhledem k blízkosti Káhiry můžete absolvovat výlet a vidět Gízské pyramidy, Egyptské muzeum a další historické památky.

12. **Kitesurfing**: Hurghada je ideálním místem pro kitesurfing, ať už jste začátečník nebo pokročilý surfař.

13. **Golf**: Pokud máte rádi golf, zkuste některý z golfových resortů v okolí Hurghady.

14. **Nákupy**: Nakupujte suvenýry a místní zboží na tržištích a v obchodech v centru města.

15. **Vodní parky**: Strávte den s rodinou v jednom z vodních parků, jako je Aqua Park Hurghada.

Hurghada je skvělým místem pro dovolenou, nabízí různorodé zážitky a krásné prostředí Rudého moře.

Všechny akční letenky Hurghada

Náš tip

Další levné letenky do Egypta

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.