Sleva! Luxair ✈ Lucembursko - levné letenky Lucemburk z Prahy na jaro a léto ↔ 2.690 Kč

Sleva! Luxair ✈ Lucembursko - levné letenky Lucemburk z Prahy ↔ 2.690 Kč
Rezervace letenky

Lucemburská národní letecká společnost oproti loňskému podzimu teď zlevňuje letenky do Lucemburska z Česka. V aktuální akci ušetříme víc než pětistovku. Zatímco na konci října byly letenky Praha - Lucemburk a zpět v prodeji za 3.290 Kč, poslední dny v měsíci lednu lze objednat zpáteční lety už za pouhých 2.690 Kč. To tady nebylo už léta!

Kdy do Lucemburska za 2.690 Kč?

Letenky vedou do hlavního města Lucemburk City s odlety z Prahy a jsou při aktuální rezervaci dostupné na jaro a léto 2023 viz kalendář s termíny  od 19. dubna 2023 a návraty až do 29. září 2023.

Přímý let do Lucemburska za 1h a 25 min

Vlajková aerolinka země Lucembursko přidává ke všem zpátečním letenkám v ekonomické třídě, dopravu dvou příruční zavazadel bez doplatku.

Náš tip

Jiná alternativa u konkurence ani u samotné Luxair není k dispozici. Každopádně nejžádanější jsou odlety do Lucemburska z Prahy a ty tady teď máte.

Akční letenky Lucembursko

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.