Sleva! Lufthansa ✈ Tunisko - akční letenky Tunis z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 4.290 Kč

Sleva! Lufthansa ✈ Tunisko - akční letenky Tunis z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 4.290 Kč
Rezervace letenky

Před dvěma měsíci jsme vám ukázali jednu z mála možností, jak cestovat levně do Tuniska z Česka po vlastní ose, tedy bez cestovní kanceláře. Za zrodem stála 4* německá aerolinka Lufthansa. Ptáte se co se změnilo? Docela hodně namísto pěti tisíc teď ušetříme dalších osm stovek. Zpáteční letenka do Tunisu z Prahy stojí jen 4.290 Kč.

Letenky do Tuniska z Prahy jen za 4.290 Kč!

Posunulo se nám také cestovní období. Posledně jsme mohli letět od září, tato kapacita míst je už ale vyprodaná a nyní se nabízí místa od listopadu.

Dopravce: Lufthansa

Cestovní období: 4. listopad 2023 až 27. únor 2024

Odlet: Praha Václav Havel (PRG) - Česko

Přestup: Frankfurt (FRA) airport - Německo

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Přílet: Tunis (TUN) Carthage airport - Tunisko

Jak se po příletu dostat z letiště do města?

1. Autobus: Z letiště je možné využít autobusovou linku TUT, která spojuje letiště s centrem města. Cesta trvá přibližně 30-40 minut. Přesné časy odjezdů a ceny je vhodné zkontrolovat na oficiálních webových stránkách dopravní společnosti.

2. Taxi: Na letišti je k dispozici taxi služba, která vás doveze přímo do centra Tunisu. Cesta trvá zhruba 15-30 minut v závislosti na provozu. Cenu je vhodné domluvit s řidičem předem nebo se řídit taxametrem.

3. Pronájem auta: Pokud preferujete nezávislost a flexibilitu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Pronájem auta vám umožní snadný přístup k centru Tunisu a dalším atrakcím v okolí.

Co dělat v Tunisu?

Tunis, hlavní město Tuniska, je fascinujícím městem nabízejícím širokou škálu atrakcí a zajímavostí. Zde je seznam deseti lákadel, které byste v neměli vynechat:

1. Medina Tunisu: Ponořte se do historie a procházejte úzkými uličkami starého města, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Obdivujte krásné arabské a osmanské architektury a prozkoumejte tradiční trhy a bazary plné exotických vůní, chutí a barev.

2. Bardo muzeum: Navštivte toto prestižní muzeum, které se nachází ve starém paláci z 13. století. Obdivujte bohatou sbírku uměleckých děl, včetně antických soch, mozaik a islámského umění.

3. Katedrála Saint Vincent de Paul: Tato impozantní katedrála je jednou z nejvýznamnějších katolických svatyní v Tunisku. Obdivujte její nádhernou architekturu a interiér plný uměleckých děl.

4. Kartágo: Udělejte výlet do Kartága, starověkého fénického a později římského města, které je dalším místem zapsaným na seznamu světového dědictví UNESCO. Procházejte pozůstatky starověkého města, včetně amfiteátru, termálních lázní a slavného kartáginského přístavu.

5. Sidi Bou Said: Navštivte malebnou vesnici Sidi Bou Said s bílými domky a modrými okny. Procházejte úzkými uličkami, obdivujte květinami zdobené náměstíčka a vychutnejte si úchvatné výhledy na Středozemní moře.

6. Saharská poušť: Udělejte výlet do Saharské pouště, jedné z největších pouští na světě. Vstupte do světa dun a písku, objevujte oázy a potápějte se do místní kultury beduínů.

7. Karthágo Land: Zábavní park Karthágo Land nabízí atrakce a zábavu pro celou rodinu. Vyzkoušejte si horské dráhy, vodní skluzavky a další adrenalinové atrakce.

8. La Marsa: Vydejte se na pobřeží do La Marsa, oblíbeného letoviska s krásnými plážemi, moderními hotely, restauracemi a kavárnami. Užívejte si slunce a moře nebo si vychutnejte procházku po nábřeží.

9. Palác Dar Ben Abdallah: Navštivte tento historický palác, který slouží jako muzeum tradičního tuniského umění a řemesel. Obdivujte sbírku textilií, keramiky a jiných uměleckých děl.

10. Dům kultury Ibn Rachik: Prozkoumejte kulturní scénu Tunisu v tomto moderním centru umění a kultury. Navštěvujte výstavy, koncerty, divadelní představení a další kulturní události.

Všechny akční letenky do Tuniska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.