Sleva! Lotyšsko z Česka pod 6 stovek - levné letenky Riga z Prahy (zpáteční) od 572,- Kč

Sleva! Lotyšsko z Česka pod 6 stovek - levné letenky Riga z Prahy (zpáteční) od 572,- Kč
Rezervace letenky

Do největšího města Pobaltí s odletem z Česka zase o něco levněji než posledně! Letět do Lotyšska z naší země nebylo ještě nikdy levnější. Už na jaře tu byla letenka Praha - Riga a zpět od Ryanair od 791,- kč a dnes? Dnes můžeme na letence do Rigy z Prahy ušetřit minimálně dalších dobrých 200 korun. Níže info o dostupnosti.

Obousměrné levné letenky Riga z Prahy od Ryanair doporučujeme bookovat na tento rok. Hlavně termíny do konce listopadu vychází cenově naprosto parádně. Kalendář obsahuje letenky Lotyšsko z ČR s datumy od 2 září 2021. Nejlevněji poletíme do Rigy v říjnu a listopadu, samozřejmě při aktuální rezervaci levné letenky.

Informace k letu: Odlety jsou z letiště Praha Václav Havel (PRG) Česko a přílety na letiště Riga (RIX) Riga airport - Lotyšsko. Doba letu je 1 hodina a 50 minut.

Tip: Sbíráme pro vás tipy na zpáteční letenky do 500,- kč! Poslední aktuální zářezy najdete na stránce letenky do pětistovky.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.