Sleva! LOT Airlines ✈ Indie - akční letenky Dillí z Ostravy ↔ 9.990 Kč

Sleva! LOT Airlines ✈ Indie - akční letenky Dillí z Ostravy ↔ 9.990 Kč
Rezervace letenky

Tak to je bomba! Na začátku roku jsme hodili avízo o novém spoji z Ostravy do indického města Dillí (Delhi) za necelých dvanáct tisíc v podání letecké společnosti LOT. S odstupem čtvrtletí polská aerolinka razantně snížila cenu a vydala aktualizované obousměrné akční letenky do Dillí s odletem z Ostravy za úžasných 9.990 Kč.

Kdy letět do Indie s Ostravy za 9.990 Kč?

Dopravce: LOT

Cestovní období: 23. srpen 2023 až 24. říjen 2023

Odlet: Ostrava - letiště Mošnov - Česko

Přestup: Varšava - letiště Warsaw (WAW) - Polsko

Přílet:  Dillí - letiště Delhi Indira Gandhi airport (DEL) - Indie

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště Indira Gandhi?

1. Metrem: Nejrychlejší a nejekonomičtější způsob dopravy je metrem. Na letišti je k dispozici stanice metra, která vás přímo připojí na hlavní linku metra v Dillí. Cena za jízdu se pohybuje kolem 60-100 INR.

2. Taxi nebo soukromý přepravce: Další možností je využití taxislužby nebo soukromého přepravce. Můžete si pronajmout taxi přímo na letišti nebo využít mobilní aplikace pro objednání soukromého vozu. Cena za taxík se pohybuje mezi 400-800 INR v závislosti na vzdálenosti a typu vozidla.

3. Autobus: V blízkosti letiště se nacházejí autobusové zastávky, odkud můžete využít místní autobusovou dopravu. Ceny se liší v závislosti na vzdálenosti a typu autobusu, ale pohybují se zhruba mezi 30-100 INR.

4. Rikša: Pokud hledáte autentický způsob dopravy, můžete vyzkoušet rikšu. Rikši jsou tradiční tříkolová vozidla, která vás dopraví do centra města. Cena za rikšu se pohybuje kolem 100-200 INR.

Co dělat v Dillí?

1. Red Fort (Červený palác): Navštivte tuto historickou pevnost, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Prozkoumejte jeho nádhernou architekturu a užijte si pohled na místní historii.

2. Jama Masjid: Jedna z největších mešit v Indii, která vás okouzlí svou impozantní architekturou a poklidnou atmosférou. Nezapomeňte si obléct vhodně a prozkoumat její vnitřní prostory.

3. Qutub Minar: Vstupte do minulosti při návštěvě Qutub Minar, věže vysoké 73 metrů, která je další atrakcí zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO. Prohlédněte si krásné sochy a architektonické detaily.

4. Chandni Chowk: Vydejte se na procházku touto slavnou tržnicí, která je centrem obchodu, jídla a kultury. Objevte úzké uličky plné barevných trhů, ochutnejte místní speciality a prohlédněte si tradiční dílny.

5. Lotus Temple: Navštivte unikátní Lotusový chrám, který je známý svým moderním architektonickým stylem ve tvaru lotosového květu. Uvnitř najdete tichý prostor pro meditaci a klidnou atmosféru.

6. Swaminarayan Akshardham: Dejte si výlet do tohoto ohromujícího hinduistického chrámu, který je známý svou krásnou architekturou, zahradami a sochami. Obdivujte detaily soch a prozkoumejte kulturní a duchovní dědictví Indie.

7. Haute kuchyně: Vychutnejte si lahodnou indickou kuchyni, která je plná chutí a vůní. Vyzkoušejte různé speciality, jako je tandoori kuře, masala, biryani a mnoho dalších.

8. Raj Ghat: Navštivte místo Raj Ghat, kde byl spálen Mahátma Gándhí. To je důležité místo indické historie a je vhodné pro reflektování a uctívání tohoto významného vůdce.

9. Nákupní zážitky: Projděte se po moderních obchodech a nákupních centrech v Dillí, jako je Connaught Place, Khan Market nebo Select Citywalk. Zde můžete najít módní značky, místní řemesla, suvenýry a další.

10. Gandhi Smriti: Zavítejte do této muzejní památky, kde byl Mahátma Gándhí ubytován a kde byl také zavražděn. Muzeum nabízí pohled do života a odkazu tohoto slavného vůdce.

Akční letenky do Hamburku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.