Sleva! 🇵🇦 KLM - Panama - levné letenky Panama City z Berlína (zpáteční) 9.990,- Kč

Sleva! KLM - Panama - levné letenky Panama City z Berlína (zpáteční) 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Náš monitor levných letů zaznamenal drobné změny na trasách do Střední Ameriky. Co se změnilo? Vypršel nám březnový tarif s letenkami do Panamy z Mnichova za 9.990,- Kč španělských aerolinek Air Europa a zlevnil nám kombinovaný tarif s akčními lety do Panama City s odletem z Berlína od KLM / Air France právě na 9.990,- Kč.

Výsledkem jsou tedy akční letenky do Panama City z Berlína za stejnou cenu, jakou měla Air Europa. Jelikož už španělská nízkonákladovka své výhodné lety vyprodala, příjde nám podobná akce jistě vhod. Už jen zbývá se rozhodnout, kdy do krásné Panamy letět.

Dostupnost: Akce do Panama City z Berlína za 9.990,- kč je koncipovaná na odlety v druhé polovině letošního roku. Termíny od 23. srpna do 8. listopadu 2022.

Do Střední Ameriky poletíme s KLM přes Amsterdam (přestup), zpátky z Panamy přes Paříž (přestup).

Zavazadla: Doprava 2 kusů příručních zavazadel je u této zpáteční letenky zdarma.

Tip: Tarif se prodává také ve verzi s odletem z vídeňského letiště Schwechat, příplatek je 2.000,- Kč (11.990,- Kč).

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.