Sleva! 🇺🇸 Havaj - levné letenky Honolulu z Budapešti a Prahy (zpáteční) od 15.790,- Kč

Sleva! Havaj - levné letenky Honolulu z Budapešti a Prahy (zpáteční) od 15.790,- Kč
Rezervace letenky

Děláte si zálusk na Havaj, ale absolutně netušíte jak se tam dopravit? Do prodeje se znovu dostává kombinovaný akční tarif do Honolulu trojlístku aerolinek American Airlines, Finnair, British Airways z loňského listopadu. Tyto letenky do Honolulu mají odlety z Budapešti a oproti minule ve slevě 200,- Kč. Je tu i verze s odletem z Prahy.

Momentálně jsou akční letenky na Havajské ostrovy velkou vzácností, jiné obdobné tarify nejsou v nabídce. Linka Budapešť - Honolulu a zpět stojí 15.790,- Kč. Linka Praha - Honolulu a zpět se prodává za 20.990,- Kč.

Do Honolulu se létá s tímto spojem přes Londýn a Los Angeles. Přílety  Honolulu (HNL) Havaj - Spojené státy americké.

Zavazadla: 2 příruční máme jsou v ceně letenky.

Přehled akčních letenek do Honolulu

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.