Sleva! Finnair ✈ USA - Severní Karolina - akční letenky Charlotte z Mnichova ↔ 10.490 Kč

Sleva! Finnair ✈ USA - Severní Karolina - akční letenky Charlotte z Mnichova ↔ 10.490 Kč
Rezervace letenky

Je tady naprosto raritní tip na akční letenky do amerického státu Severní Karolina. Teprve podruhé v historii našeho patnáctiletého mapování levných letů a to naposledy před 2 lety se objevil výhodný trip. Nyní nám radost udělala finská letecká společnost Finnair letenkami do Charlotte za pouhých 10.490 Kč při odletu z německého Mnichova.

Dostupnost volných míst

Vyražte do Ameriky s Finnair od konce léta, až do konce roku. Volba ideálního termínu už je na vás. Stačí si rozkliknout odkaz pro rezevaci a uvidíte volná místa. Levné letenky do Charlotte s odletem z Mnichova bookujte na dobu od 5. září 2022 do 12. prosince 2022.

Itinerář letu do Ameriky

Co náš čeká, nasedneme li do letadla společnosti Finnair na německém letišti Mnichov (MUC) ve směru Severní Karolina? Jedná se o přímé lety do USA bez přestupu, tudíž pak už rovnou přistaneme na letišti Charlotte (CLT) Charlotte Douglas airport - (USA) Spojené státy americké. Doba letu je necelých 9 hodin. V ceně je samozřejmě i návrat.

Přeprava zavazadel

U letenek od Finnair máme zdarma dopravu dvou palubních zazavadel a vzhledem k tomu, že to jsou celkem velké tašky nebo kufry, odbavené už tak nebude ani potřeba a vyhnete se čekačkám u pásu.

Doplňkové informace

Jelikož jde opravdu o výjimečný a málo dostupný spoj, radíme okamžitě jednat. V průběhu pár dní už totiž může být pryč!

Další tipy na levné letenky do USA

Spojené státy americké přehled TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.