Sleva! Finnair ✈ USA - letenky do Seattle z Berlína nebo Mnichova ↔ 8.890 Kč

Sleva! Finair ✈ USA - letenky do Seattle z Berlína nebo Mnichova ↔ 8.890 Kč
Rezervace letenky

V květnu se po delším čase objevila levnější letenka do amerického Seattlu od American Airlines pod deset tisíc korun. Jak se dalo očekávat, byla rychle pryč. Není však nutné házet flintu do žita, protože tu máme ještě lepší podmínky od finské letecké společnosti Finnair. Letenky do Seattle ze dvou německých měst jsou pod devět tisíc!

Dostupnost

Využijte zpáteční letenky do Seattle od Finnair buď s odletem z Berlína za 8.890 Kč a nebo Mnichova za 8.990 Kč. Cestovní období teď pokrývá termíny od 9. září do 28. října 2022 a to pro obě varianty levných letů.

Informace o letu do státu Washington

Akční spoje do Spojených států amerických aerolinek Finnair vedou přes Helsinky. Tady přestoupíme, ale žádné dlouhé čekání podstupovat nebudeme, jelikož nám další letadlo letí vzápětí (cca 2 hod). Přistání je na letišti Seattle (SEA) Seattle Tacoma airport - USA. U návratu nás čeká stejná trasa, jen v opačném pořadí.

Přeprava zavazadel

Nikdo už nechce doplácet za zavazadla. Tady to ani není nutné. Finnair nám dává k letenkám dopravu 2 palubních zavazadel zdarma už v této ekonomické třídě. Zavazadla musí mít rozměry do 56 × 45 × 25 cm a jednu menší tašku do 40 × 30 × 15 cm.

Další informace

Vyprodaný květnový akční spoj do Seattle konkurenční American Airlines obsahoval pouze verzi s odletem z Mnichova. S Finnair můžeme fičet i z Berlína. Navíc oproti minule ušetříme další tisícovku!

Další tipy na letenky do USA

Aktuální přehled levných letenek

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.